Su Perdesi Üretici Firma

Projeye göre özel su perdesi imalatı ve doğru fiyat, mühendislik hizmeti

Su Perdesi Üretici Firma

Su Perdeleri Ev, Ofis İçi, İş Yeri, Restaurant, Hastane, Poliklinik, AVM, Otel ve Dış mekanlarda, Park, Bahçe, Apartman ve site girişlerinde dekor olarak görselik katar.

Su Perdesi Üretici Firma

Mimar ve mühendislerimizin kontrolü altında doğru proje, doğru imlat, su perdesi fiyatı

Mühendislik kalitesi & Doğru Fiyat için (532)411-5347

Su Perdesi Yapımı

Beta Dekor Su Perdesi yapımına başlamadan önce ürünün montaj yapılacağı yerde ölçü keşif çalışmasını yapar. Sahada yerinde fizibilite çalışmasını kontrol eder. İmalatın her safhasında kontrollü hareket eder. Taleplerinizi karşılayabilmek için su perdesi yapımında tasarım aşamasında ürün tanımını sözleşmede belirtir. Su Perdesi tasarımı size proje olarak sunar. Taleplerinizi yerine getirebilmek için planlamaya önem verir. Firmamız Su Perdesi yapımında metal şekillendirmeden, lazer ve CNC kesim işlerinde son teknolojiyi kullanır. Kaynaklı imalatta en önemli husus el işçiliğidir. Kaynak yüzeyinin ince taşlanması ile pürüzsüz imalat önemlidir. Su perdesi yapımında kullanılan elektrikli su pompasının motor devri gibi mühendislik isteyen çalışmalar mühendislik hesaplamaları tarafımızdan yapılır. Beta Dekor Su Perdesi tasarlanan üründe kullanılacak alüminyum, paslanmaz, mermer, cam, ahşap gibi malzemeleri önceden fizibilitesini yapar. İşletmenize, evinize ait ortama değer katmak için fütürist tasarımları gerçeğe dönüştürüyoruz. Su Perdesi yapımı kesinlikle mühendislik gerektiren bir iştir, birbirine tamamen zıt olan su ve elektriğin birlikte çalışması güvenlik gerektirir. Su perdesi yapımı hizmeti alan firma referanslarını incelerseniz kurumsal firmalar çoğunluktadır. En uygun ve doğru Su perdesi fiyatı almak için bizim ile iletişime geçin.

Su Perdesi yapımında kullanılan malzemeler

Why choose Us?

Su pompası seçimi ve ekipmanları

Su perdesi yapımında kalitesli elektrikli su pompası önemlidir. Doğru su pompası seçilmediği takdirde yapılan su perdesi 1 sene geçmeden arıza verecektir. Su tesisatının doğru bağlanması su perdesi yapımı sonrasında sorun çıkartmayacaktır. Kulandığımı malzemeler su içinde çalıştığı için 316 kalite paslanmaz bağlantı elemanları tercih ediyoruz.
Effective Planning

S Perdesi ana yapısı

Su Perdesi yapımında ana yapısı suya dayanıklı paslanamz veya alüminyum malzemeden olması önemlidir.KAyanklı imalat gerektiren Paslanmaz ve Alüminyum şekillendirilmesinde su perdesi göeltlenme havuzu üzeri delikli sac montajı yapılır. Üzerine süslemek için taş, kum, çakıl döşenir.Görsel yüzeyde genellikle cam tercih edilir. Cam zeminli su perdesi için cam yüzey boyalı olabilir. Logo ve amblem yapıştırılabilir.
Why choose Us?

Su Perdesi yapım projesi

Özellikle son yıllarda seri üretim şeklinde standart su perdesi yapımı revaçtadır. Biz bu anlayıştan uzak butik olarak yerine göre su perdesi yapıyoruz. Sebebi ise standart ürünler mekanınıza uymadığı gibi herkesin kullandığı bir objeye dönşür, basitleştirir. Bu sebeplerden dolayı biz u Perdesi yapım projesi hazırlıyor ve uyguluyoruz.   

İmalatını yaptığımız ürün gruplarından bazıları

Gerçek Kalite & Doğru Fiyat için (532)411-5347

Beta Dekorasyon Su Perdesi
Adres: Güllübağlar Mah. Elek Sokak No:31 Pendik / İstanbul / TR
Telefon: +90(532)411-5347 +90(216)307-5146
e-posta: era@erametal.net