Su Perdesi Üretici Firma

Projeye göre özel su perdesi imalatı ve doğru fiyat, mühendislik hizmeti

Su Perdesi Üretici Firma

Su Perdeleri Ev, Ofis İçi, İş Yeri, Restaurant, Hastane, Poliklinik, AVM, Otel ve Dış mekanlarda, Park, Bahçe, Apartman ve site girişlerinde dekor olarak görselik katar.

Su Perdesi Üretici Firma

Mimar ve mühendislerimizin kontrolü altında doğru proje, doğru imlat, su perdesi fiyatı

Mühendislik kalitesi & Doğru Fiyat için (532)411-5347

Su Perdesinde kullanılan malzemeler

Tecrübe ile sabittir ki, dekorasyon işinde yapılan işlerin hüsran ile sonuçlandığı çok olmuştur. İşin standardının olmaması, piyasada ucuz kalitesiz çin işi malzeme kullanımı maalesef satın alınan üründe bir yılı dahi dolduramadan ömrünü tamamlar.

Firmamız su perdesi imalatında suya dayanıklı paslanmaz ve alüminyum malzeme tercih etmektedir. Tüm motor ve tesisatları mühendislik hesaplamaları ile yapılmaktadır. Filtrasyon işlemlerine varıncaya kadar ince işliklere önem vermekteyiz. Yaptığımız işin arakasında olduğumuz için Su perdesi malzemelerini en kaliteli üründen imal ediyoruz. Bizden satın alacağınız Su perdelerine 5 yıl garanti veriyoruz.

Su Perdesi Malzemeleri

Why choose Us?

Su devir daimi için 

Su perdesi malzemelerinde en önemli unsur pompadır. Su içinde çalışacak olan pompanın seçimi ve tesisat bağlantılarının imalatı yapılacak olan su perdesine göre seçilmesi ve mühendislik hesaplamalarının yapılması gerekmektedir. Doğru ve kaliteli malzme bizim için tercih değil işimizin gereğidir. Su Perdesinde fiyat avantajı malzemeden tasarruf ederek olmaz.
Effective Planning

Karkas ve Gövde için

Su Perdesinin ana iskeletinin mutlaka suya dayanıklı sac malzemeden olması önemlidir. Paslanmaz ve Alüminyum birleşeninden oluşan su perdesi tankı, üzerine elek sacı ile kapatıldıktan sonra dolamit taş döşenir. Arka zeminde kullanılacak olan su perdesi için cam veya mermer tercih edilir.
Why choose Us?

Projelendirme

Dekorasyon alanında yapılan tasarınlara sanat gözü ile bakarken, mühendislik kalitesini en üst seviyede tutuyoruz. Taahhüt ettiğimiz ve uyguladığımız su perdesi için 5 yıl garanti veriyoruz. Su Perdesi projelendirmesi mühendislik hesaplamaları ile yapılmadığı takdird, pompanın çekiş gücü veya sızdırma sorunları ile karşılaşabilirsiniz.   

İmalatını yaptığımız ürün gruplarından bazıları

Gerçek Kalite & Doğru Fiyat için (532)411-5347

Beta Dekorasyon Su Perdesi
Adres: Güllübağlar Mah. Elek Sokak No:31 Pendik / İstanbul / TR
Telefon: +90(532)411-5347 +90(216)307-5146
e-posta: beta@superdesifiyat.com