Havuz Cam Korkulukları

Havuz Cam korkuluk imlatçısı olarak doğrudan imalatçı firma olduğumuz için sizlere uygun çözümler ile Havuz cam korkuluk için ücretsiz keşif ve teklif isteyebilirsiniz. Mimari yapılarınızda kullanacağınız Cam Korkuluk sıradan korkuluklardan farklı olarak, estetik, dinamik ve zarif bir görüntü oluşturur. Paslanmazın Cam korkulukta kullanılmasıyla yapılarda modern bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Cam ve paslanmazın ışığın ve dinamiğini yansıtan uygulamaların istenilen boyut ve formlarda tasarlanabilmektedir.
Cam Korkuluk modellerinde paslanmaz ahşap kaplamalı korkuluk, paslanmaz bombeli camlı korkuluk, paslanmaz çubuklu korkuluk, paslanmaz camlı korkuluk, paslanmaz lama direkli korkuluk, paslanmaz spider tutuculu korkuluk olarak ürün çeşidini Cam Korkuluk Fiyatı ve Korkuluk fiyatlarınız size sunmaktayız. Cam Korkuluk başlıca avantajları; Cam olduğu için hijyeniktir ve normal ev temizlik malzemeleriyle kolayca temizlenir. Cam ve paslanmaz doğal bir madde olduğu için son derece sağlıklıdır Dezenfektenlar, havuz tuzları vb kimyasallara karşı dayanıklıdır. Güneş / UV ışınlarından etkilenmez. Küf ve bakteri üremesine olanak sağlamaz. Suya ve buhara dayanıklıdır, yıkanabilir Ani ısı değişiklerine karşı dayanıklıdır. Yanıcı değildir Rengi zamanla kaybolmaz Toz ve kir tutmaz kolay temizlenir Kötü kokulara neden olmaz Uzun yıllar görüntüsü değişmeden kullanılabilir. Montajı kolaydır.

Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1

İmalatını yaptığımız ürün gruplarından bazıları

Gerçek Kalite & Doğru Fiyat için (532)411-5347